Närområdesträff våren 2020

2020-04-24
Mikael Blom

Under våren skulle det varit närområdesträff i region väst. Men på grund av rådande omständigheter blir den inte av som planerat. Istället kommer det i dag en digital version av närområdesträffen. Du hittar den här nedan och kan vara med och se mötet när det passar för dig.

Närområdesträffen är en möjlighet för regionen att möta oss som församling men också för oss som församling att möta de som styr i vår region så vi kan bli ömsesidigt uppmuntrade och tänka genom det arbetet vi står i. Bland annat får du möta vår nya regionala kyrkoledare Elin Alm.

Så nu hoppas jag du vill vara med på Närområdesträff våren 2020 en liten timme.

Dela gärna detta

© Bengtsfors Missionsförsamling 2024
Design av Bloms IT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram